لیوناردو - او یک فرد باتجربه است که لاکپشت ها را هدایت می کند-سلاح او 2 شمشیر سامورایی است-او با اراده ترین و باتکنیک ترین نفر در گروه لاکپشت ها است.

داناتنلو- او یک نابغه ی الکترونیک است و خیلی با ادب است و اسیب پذیر و راهکار های خوبی می دهد.

رافایل- عصبی ترین فرد گروه مخفی است که با مایک لج است.رافایل 2 سلاح سرد دارد {شوش}.از نظر تکنیکی از همه ضعیف تر است ولی از نظر اخلاق اخر.

مایکل انجلو- کسی که به کتاب های کمیک داستانی-تخیلی علاقه دارد و کمی شوخ است و سلاحش 2 نانچیکو است و در ان مهارت بالا دارد.

گروه ها در 26 سری اول

 

است. hun اژدهای بنفش: یک گروه خطرناک و پول چاپپ زن که رییس ان ها

است. shredderعلامت :علامت قدرتمند ترین گروه شیطانی که رییسش

او یک نابغه ی کم خطر که کارگاه هوشمندی دارد.:DOCTOR MAXBER STALKMAN

موش گیر ها:اختراعات خطرناک استاکمن است.

هان: او سرپرست گروه اژدهای بنفش و دستیار نزدیک شردر است.

کسی که قبلا برای استاکمن کار میکرد ولی حالا خوب شده با نجات ترتلس.:april

شردر قدرتمند ترین قدرت است و اهدافش شیطانیست.

اسم دیگرش لوکورو ساکی است.او تا از کسی انتثقام نگیرد ول کن نیست.

پوشش از لباسی اهنی است.

مردی عصبانی و قدرتمند که تقریبا دوست راف و قدرت برابری با هم دارند.پیتزا دوست دارد خراب کار است.سال ها پیش اژدهای بنفش مغازه ی پدرش را با زور گیری اتش زدند و هنوزم خشمی از ان ها دارد.:casy

اطلاعات لاکپشتی

شمشیر تانگو: شمشیری که با بدست اوردن قدرت ویران کردن شهرها و قلعه ها را دارد.برای بردست گرفتن ان حتما باید دستکشی استفاده کنید یا قدرت های خبیث یا خوب ان ها را از دست بگیرند.

این شمشیر را با اشعه ی ماورا ای از دست می دهند.شردر در پایان سری اول با این شمشیر در زیر اب فرو می رود.

سری 2 اسلاشار:مردی قدرتمند و قوی که با یوشین استاد اسپلینتر رابطه داشت.و اخر بخاطر خوبی ها و پریدن از دریا و اتش خداحافظی می کند و اشک همه را در میاورد.{قسمت اخر}

دکترمگ نس:کسی که عنکبوت ها را به شهر می فرستاد تا اختیار ادم ها را برای اهداف پلید در دست بگیرد.ولی با کنجکاوی مایکی و علاقه اش به سوپر قهرمان ها-او دستگیر شد به کمک سوپر سنج ریز.

گاردین های فوق شردر: این گاردین ها بسیار ویژه بودند.مردانی خشن و بی رحم که 4 نفر بودند و هر کدام خنجر و نیزه و لنگر و شوش دارند.

روبات های نامریی:اختراعات هوش مندانه ی از استاکمن با اصول استفادهاز نینجا های فوتو قدیمی.انها الکتریکی اند و توانایی غیب شدن و از پشت خنجر زدن دارند.و حرکاتی سری.

کیک میوه ای بزرگ:اون بهترین اختراع استاکمن که با کمک شردر تمام نینجا ها و لاکپشت ها و هان را به هوا پرت می کند ولی اتحاد چیز دیگریست.استاکمن اخر به صورت کله ای می شود- هربار کوچک تر و مسخره تر !

کارال:او یکی از شاگردان شردر بود که شردر از کودکی به او پناه داد و او را نگه داری کرد و او را بزرگ کرده و اموزش نینجا به او داد.بعد از انکه لیو او را برزمین زد و گفت از او دست بکش چون او شردر را دوست داشته و او هم متقابل نمی توانست او را ناراحت کند و چه برسد که درصدد حکومت بزرگ او براید و در اخر هم بخاطر بی طرفی غیب میشد !

خرگوش از سرپرستان فوتو نینجا های قدرتمند کارال بود که خیلی راحت از پا در امد{در فیلمش نبود ودر بازی تی ام ان تی 2 متوجه شدیم}.

یکی از گاردین ها و حامی های شردر مولی نینجا بود که سلاحش پخش تیغ بود.اخر هم رییسش از لاکپشت ها عضرخواهی کرد انگار خوب تربیت نشده بود.

تمساح بزرگ:وقتی که در یک روز کم مشغله مایک و دان در خونه ای زیر اب مشغول درست کردنلباس غواسی بودند در زیر اب رفتند.وراه های عجیبی به یک تمساح پی رفتند که او نشان می داد که از شردر خاطره ی بدی دارد اخر هم بخاطر سیل ابی خانه خراب شد.لاکپشت ها اسرار کردند که انقدر نگه نداشته باشد و ما را نجات ندهد ! اما ا گوش نکرد و فدا شد !!

کرگردن:این از سخت تریندشمنان لاکپشت ها در سری دوم بود.فرمانده ی روبوت بر ها به دستور رییس کیپا و بدنباله قضیه ی روبوت مکانیکی در دست ساخت پروفوسور هانیکات.

 

روبات مکانیکی:ان روبوت برای نجات از دست ادم های بد {رییس کیپا} فرستاده شد و بعد از چندی با داستان های زیاد (نهچندان جذاب) نجات پیدا می کند.

پروفوسور هانیکات: مرحوم سازنده ی روبات مکانیکی...با جریانات عذاب شردر.

پروفوسور خیابانی: پروفوسری فقیر ولی دانا که لاکپشت ها به او توجه میکنند و در جریان مرد زباله ای همنقش داشته.

مرد زباله ای: مردی کثیف و شیطان صفت که با گرد اوری مردمان فقیر از جمله پروفوسور خیابانی طلب کار کردن و احیای غذا به انها می کند که با کنجکاوی ترتلس این مسیله هم به پایان می رسد.

مرد زباله ای 2: راه های ابی زیادی وجود دارند که به وجوددوباره ی مردزباله ای ( بازگشت به سری 1 زیرا بعد از پرتاب شدن به اب) پیدا می کند.ولی ایندفعه هم با فکر این مسیله پروندش بسته می شود.

سوسک نانو: همه می دانند که نانو چیست.یک نوع تکلونوژی نوین در عصر حاضر است.حال که از این تکلونوژی استفاده ی بدی شود.نانو سوسک های نانو را ساخته اند که دیده نمی شوند بسیار زیادند ولی زود از بین میرود و به سرعت تکثیر تساعدی می شوند.و بعد از خروج از مرکز تحقیقات هر چیز بزرگی را تبدیل به روبات میکند.عقل این سوسک ها در حد بچه ی 3 سال است.به شدت به کسی وابسطه میشوند و با تمام جان از او مواظبت میکند.

روبات نانو هم از تشکل اهن بزرگی بوسیله ی نانو سوسک بوجود می ایند.

ردیاب لاکپشتی: رد یابی ساخته ی ترتلس برای گرفتن رد دشمنان.

:TCRi

شرکتی که لاکپشت هارا با جعبه ی کوچکی هوشمند کرده و دکتر فرانک هم انجاست.ادم های عجیبی هستند مثل تی ام دی در کایقل ایکس وای.که اسپلینتر را دزدیده و جناب مورتو را به فضا فرستادد.مورتو شرکت رییس تی سی ار ای.

 

گاردین های ردیاب: میخواهند بدانند که لاکپشت ها بدند یا خوب مخالف شردرند یا موافق که اخر می فهمند زیرا خود با شردر دشمنی داشته.و اخر می فهمند که ان ها مردند ولی نمردند ! در شماره ی 17 سری اول.

جان بخش داستان : مایکل انجلو

جذاب ترین: داناتنلو

خوشتیپ ترین لیو

عصبانی ترین: راف !

غذیه کریستال:کریستال 2 بخش دارد و قضیه اول دور از حوصله ی این مقاله است.کریتال چیزی که از خود نور می دهد و در طبقه ی پایین لاکپشت ها پیدا می شود.و دان را مشکوک می سازد که در فاضلاب موجودی است یا نه...طبق خرافات مایک که هیولا ها وجود دارد.خیلی می ترسد ولی به اجبار اسپلینتر مجبور می شود برود.به اتفاقات فراوان ان ها را می یابند و با جنگ با انان می فهمند که ان ها خوبند و بدان دم در.ان ها می گویند که شردر این کار را کرده و همچی سر شردر است.و با هم به تماشای فیلمی ویدیو ای می نشینند.که شردر عامل اصلیست و بعد از جریانات مختلف و پیدا کردن پشت سر این قضیه نجات پیدا می کنند و دوستانشان را نجات می دهند بعد از برگشت به خانه نینجا های شردر همه جارا اشغال کرده اند و به خونه ی اپریل میروند که انجا اتش می گیرد و لاکپشت ها به ظاهر میمیرند .دوست اپریل هم کیسی است.{این ماجرا در 4 سریال و 80 دقیقه رخ میدهد و مطلب حاصل بسیار خلاصه است}

نقاشی های متحرک: دان و لاکپشت ها برای فرار از غذیه یه ی کریستال به خانه ی اپریل رفته و بازم کنج کاوی او موجودات اهریمنی فریمی میبیند.به خانه ی همسایه وارد می شود و می گوید:که این یه کریستال است و همچنین هر نقاشی ای که بکشم متحرک می شود و این مسیله دان را برای ماجرای شب قبل به تنفر می اندازد و او صاحب یک مکان جادویی با دشمنانی پلید میشود.بعد از این غذیه مفصل دوستش را در ان دنیاکه دنیای کشیده های اوست نگه می دارد و می گوید:زندگی تلخی ها و شیرینی های زیادی دارد به زودی می بینمت مرد ! که 4 سال بعد در تی ام ان تی2007 به ان اشاره های زیادی شده.

بدترین دشمنان لاکپشت ها شردر بود.

فیلم تی ام ان تی در امسال

از اوبی سافت.اپریل در تی سی ار ای درس می خواند.

استفاده از پرینس او پرشیا در نسخه ی اخر

تلفون لاکپشتی:تلفنی است که 4 تا در هنگام ضرورت با هم تماس می گیرند.

تحلیل نینجایی/نگاه کلی به کارتونز

کارتون ها یا کمیک ان{نقد این کمیک در همین سایت است}یکشاهکار بوده و قبل از کارتون 2003 1999 بوده که تاثیر مشترکی هر دو بر اکران هم و تکامل با هم مکمل شده.کارتون 2003 دو سری دارد یکی زمینی که دارای 26 قسمت و دیگر هوا که در فضا رخ میدهد جریان انیمیشن است.قسمت زمینی به کلی خیلی جذاب تر از قسمت هوایی است.همچنین اتفاقات زیاد تری در زمینه ی فضایی و کمرنگ شدن حس طنز و درگیری پی در پی با جنگ که فقط داستان شما را بسویش میکشد.در قسمت سری 2 داستان ها مرتبط با هم هستند.در 3 اش که امسال میاید شاهد صحنه های جذاب تری هستیم.

ریلیکس شعر اول 2003 + معنی شعر...

 

Teenage Mutant Ninja Turtles
Teenage Mutant Ninja Turtles
Teenage Mutant Ninja Turtles
Heroes in a half-shell
Turtle power!

They're the world's most fearsome fighting team (We're really hip!)
They're heroes in a half-shell and they're green (Hey - get a grip!)
When the evil Shredder attacks
These Turtle boys don't cut him no slack!

Teenage Mutant Ninja Turtles
Teenage Mutant Ninja Turtles

Splinter taught them to be ninja teens (He's a radical rat!)
Leonardo leads, Donatello does machines (That's a fact, Jack!)
Raphael is cool but crude (Gimme a break!)
Michaelangelo is a party dude (Party!)

Teenage Mutant Ninja Turtles
Teenage Mutant Ninja Turtles
Teenage Mutant Ninja Turtles
Heroes in a half shell
Turtle power!

در قسمت یکی مونده به اخر اولین سری شردر کله ی قطع شده ی خود را برداشت و در اتش فرو رفت...

و غیب شد و در موقعی که گاردین دید که مارک شردر فعال شده در ان شردر مصنوعی اصولا( پارچه ای) بود که رویش نوشته بودر کیک یعنی خالی و پوچ فهمید که شردر نمرده هست.

یک چیز مرا متعجب میکند که وقتی لاکپشت ها به فضا رفتند بیخیالاستاد شدند و تا قبل از برگشت اسپلینتر تقلبی باز نگشت !

هر چه در داستان پیش برویم شاهد اعمال تکنیکی بالاتری یا پیشترفت ان ها می شویم.

در قسمت ز16 ام سری 1 وقتی تمام نینجا های سیاه پوش فاضلاب را تسخیر کردند.مرد اشاره به قسمت سری 3 تی ام ان تی میکند کل داستان ها و کمیک های ترتلس که واقعا زیباست حدود 300 ایپیزود است.زیرا گفته بودند:در خانه ی ما به روی شما همیشه باز است !

تساویر تکراری

از قسمت 1 تا 26

در قسمت 12 و 18 صحنه ای که استاد با چوبش فوتو ها را می زند حتی یک افکس صدا هم بود. یا وقتی مایک در تست نانچیکو راه دور گردن نینجای شل سیاه پوش را خفه کرد.و در قسمت 22 وقتی راف ان گروه را می زند.و از پسر بچه را نجات می دهد.(در همان قسمت)

بازی اینها که 1 و 2 ان از کونامی است خوب تجارت نشد و فروش نداشت به هر حال بازی خوبی بود و از نقاط ضعف ان وجود انیمیشن مراحل در ابتدا و انتهای هر مرحله بود.

 

 


  • برچسب ها: df،