جدبد ترین بازی نید فر اسپید به نام  - Need For Speed : Undercover

need for speed under cover


بر طبق گزارش eurogamer بازی بعدی از سری NFS نام Undercover را گرفته که اکنون 2 تیم 24 ساعته بر روی بازی کار می کنند زیرا زمان طولانی تری برای ساختن احتیاج دارد و تیم بعد از 8 سال کار تقریبا بی وقفه نیاز به یک استراحت داشته.
به گفته Riccitiello داستان بازی بسیار غنی است.
قرار شده داستان بازی خیلی قوی کار بشه این یعنی :
خود سازنده ها گفتن داستان این بازیرو از فیلم ترانسپورتر كه در سال ۲۰۰۲ منتشر شد ایده گرفتن!؟

یعنی واقعا اگه بتونن بازی رو به اون زیبایی طراحی کنند واقعا ممکنه بهترین بازیه ماشینی بشه که یه داستان فیلمی درسته حسابی داره , گرچند که این کارو توی underground ها و MW و Carbon یه جورایی انجام دادن ولی این احتمالا خیلی قوی تر باید بشه.

پس میشه نتیجه گرفت که حداقل مسابقات از اون حالت پیستی مسخره در میاد و دوباره به حال و هوای شهر بر خواهد گشت.

این پایینم بخونید:

آخرین شماره از سری بازی‌های Need for Speed با نام ProStreet، نتوانست موفقیت عناوین قبلی را کسب کند و بسیاری از طرفداران را ناامید کرد. اکنون مدیر کمپانی Electronic Arts یعنی John Riccitiello عنوان بعدی از این سری را با نام Need for Speed Undercover کلید زد. وی بیان کرد تیم سازنده(استودیوی EA Black Box) به دو بخش تقسیم شده. در نتیجه هر تیم فرصت بیشتری برای کار بر روی بازی خود دارد. همچنین او افزود نزدیک به دو سال از ساخت بازی Undercover می‌گذرد. Riccitiello این عنوان را بهتر از ProStreet و چند بازی اخیر دانست و بیان کرد Undercover شامل داستانی غنی خواهد بود. در پایان او اشاره‌ای به فیلم سینمایی Transporter کرد و جو بازی را با آن مقایسه کرد!

از این پس، یکی در میان باید منتظر یک NFS خوب و متوسط باشیم! زیرا همانطور که در بالا توضیح داده شد، استودیوی EA Black Box به دو بخش مجزا تقسیم شده. با توجه به توضیحات John Riccitiello، به نظر می‌رسد حال و هوای Undercover به Carbon نزدیک شده باشد. در این صورت می‌توانیم شاهد جذابیت همیشگی سری NFS در این عنوان باشیم. پلتفورم‌های بازی هنوز مشخص نشده؛ ولی ناشر بازی کمپانی Electronic Arts است و از سابقه‌ی این شرکت می‌توان به راحتی پیش بینی کرد که Undercover برای تمامی پلتفورم‌ها منتشر می‌شود. تاریخ انتشار این بازی هنوز اعلام نشده .